Haber

Kırmızı Işığı İhlal Eden Araç Geri Şeride Girip Çukurdan Çıktı

Kırmızı ışığı ihlal edip karşı şeride geçti, D-400 felaketin eşiğindeydi.

Kimsenin anlayamadığı kazanın nedeni güvenlik kameraları ile ortaya çıktı

ANTALYA – Manavgat ilçesinde kırmızı ışıkta geçen otomobil, geri dönen minibüsten kaçmaya çalışırken karşı şeride geçince facianın eşiğine geldi.

Alanya istikametine giden araçlar karşı şeritten gelen otomobili fark edip frene basarak olası faciayı önlerken, 2 otomobilin çarpışması sonucu maddi hasarlı kaza meydana geldi.

Olay, Alanya-Manavgat D-400 Karayolu üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Antalya istikametinden Manavgat istikametine seyir halindeki plakası ve sürücüsü belirlenemeyen otomobil, karşı yönden gelen ve şeride dönen minibüsle çarpışmamak için kırmızı ışığı ihlal ederek karşı şeride girdi. Doğançam yönü.

Karşı şeritte yeşil ışıkta hareket eden araç sürücülerinin dikkati, gelen otomobili fark ederek seyir halindeki otomobile çarparak olası bir faciayı önledi, araçlar durmaya çalışırken kaza meydana geldi. Hüseyin Coşar’ın kullandığı 42 GF 507 ile Hüsnü Yüksel’in kullandığı otomobilin çarpışması sonucu. Kazaya karışan araçlardan birinde hamile bir kadının bulunduğu ve hasta olduğu bildirilmesi üzerine olay yerine ambulans ve sağlık ekibi sevk edildi.

Olay, görüntülerin izlenmesiyle ortaya çıktı

Kazanın ardından olay yerine jandarma ve trafik ekipleri sevk edilirken, kazada yapılan incelemede maddi hasarlı olduğu kaydedildi. Kazaya neden olan otomobilin olay yerinden ayrılmasının ardından olay yeri yakınında bulunan iş yerinin güvenlik kamerası olayın nasıl bir facia olduğunu ortaya çıkardı.

haber-merzifon.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu