Haber

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Göksu Göçmen’i transfer etti

Manisa Büyükşehir Belediyesi sporVoleybol Grubu, 2023-2024 dönemi takım planlamasında Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 1. Ligi’nin tecrübeli isimlerinden smaçör Göksu Göçmen’i transfer etti.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı, takım yapılanması noktasında transfer ataklarını sürdürüyor. 2023-2024 döneminde Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi’nde mücadele edecek olan Manisa BBSK, genç yeteneklere deneyimli isimleri kazandırmaya devam ediyor. Yeşil beyazlı ekip bu kapsamda Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 1. Ligi’nin tecrübeli smaçörü Göksu Göçmen’i kadrosuna kattı. Tevfik Lav Spor Tesislerinde düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulunan Göçmen, Manisa’nın organizasyonu ve tesisleri ile önde gelen spor kentlerinden biri olduğunu söyledi. Göçmen, yeşil-beyazlı formayla hedeflerinin 1. Lig’e yükselmek olduğunu belirtti.

Voleybol Şube Müdürü Metin Memiş, “Genç oyuncularımıza önemli isimleri kazandırmaya devam ediyoruz. Kızımız Göksu da 1. Ligin önde gelen isimlerinden. Gücümüze güç katacağına eminim. Manisa’mıza, kulübümüze ve kızımız Göksu’ya hayırlı olması için imzalar atıldı.” ‘Yeni zaferlere hazırız’ sloganımızın hakkını vereceğimiz bir dönem daha transfer atağımızı sürdüreceğiz. – MANİSA

macka-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu