Haber
Aliağa Petkimspor ile Merkezefendi Belediyesi depremzedeler için oynanan özel maçta karşı karşıya geldi.
![](https://gerger-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/aliaga-petkimspor-ile-merkezefendi-belediyesi-depremzedeler-icin-oynanan-ozel-macta-karsi-karsiya-geldi-XrhV6X87.webp)
Geliri depremzedelere aktarılacak karşılaşmada Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Aliağa Petkimspor ile Yukatel Merkezefendi Belediyesi 78-78 berabere kaldı.
ENKA Spor Salondaki karşılaşmanın ilk periyodunu 21-16 önde tamamlayan Aliağa Petkimspor soyunma odasında da 43-38 önde gitti. Üçüncü periyoda Yukatel Merkezefendi Belediyesi 61-60 önde girdi ve maç 78-78 eşitlikle tamamlandı.
Bilet gelirleri depremzedelere bağışlanacak. Basketbol turnuvasının ilk maçında 22 Şubat Çarşamba günü Misli.com Türkiye Basketbol Ligi grubu Çağdaş Bodrumspor, Aliağa Petkimspor’u mağlup etti.