Teknoloji

Tweet Paylaşarak Para Kazanmak Twitter’a Geliyor!

resmi olarak Ekim ayında Twitter’ın sahibi Elon Musk O zamandan beri birçok tartışmalı ve son derece değerli kararlar aldı. Bugün bunların arasına bir yenisi daha katıldı.

Twitter’ı içerik üreticileri için yeni bir gelir kapısı haline getireceğini şimdiden duyuran Musk, geçim kapısı olacak  yeni bir araç üzerinde çalışıyorlar açıkladı. Twitter kullanıcıları tweet dizileri oluşturarak para kazanabilecekler.

Elon Musk’ın tweet’leriyle gelir elde edeceğine dair açıklaması:

“Ayrıca bir içerik oluşturucunun Tweet yanıtlarındaki reklamlar için reklam gelirindeki payına da bakıyoruz – ilginç bir dizi oluşturun ve bundan para kazanın!”

Elon Musk tarafından duyurulan özelliğin kuralları, kapsamı ve tam olarak ne kadar gelir elde edeceği gibi detaylar. henüz açıklanmadı.

Özelliğin ayrıca bir dizi kırmızı bayrağı vardır:

Elon Musk’ın duyurusu aslında Twitter için daha önceki planlardan biriyle örtüşüyor. Musk, daha önce Twitter’da her Tweet’e uygulanan karakter sınırlamasını değiştirdi. kat kat artacakaçıklamıştı.

Bu hamle ile bugünün Tweet dizilerinin çoğu birden fazla kez tarihe karışabilirdi. Ancak yeni duyuru, artık iki cümleyle anlatılabilecek konuları bir dizi halinde esnetilmiş olarak görebileceğimize işaret ediyor.

haberaltindag.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu