Haber

Kızların takım elbiseleri göz kamaştırıyor

Trakya’ya kaliteli, sürekli ve yeterli elektrik sağlama sorumluluğunun yanı sıra sosyal sorumluluk alanında da faaliyetlerini sürdüren TREDAŞ, basketbol alanında spora ve sporculara desteğini sürdürmektedir.

TREDAŞ, çocukları zihnen, bedenen ve ruhen en iyi şekilde yetiştirmek amacıyla 1988 yılında kurulmuştur. Spor Basketbol Kulübü, 100’ü aşkın lisanslı sporcusu ile 35 yıldır Trakya’yı en iyi şekilde temsil ediyor. Bu deneyim ve bilgi birikimi ile sürdürülebilir başarıya imza atan kulüp, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun Türkiye genelinde düzenlediği turnuvalarda önemli dereceler elde ediyor. Türkiye Basketbol Federasyonu’nun 2022-2023 etkinlik programında yer alan U14 Kızlar Ligi’nde TREDAŞ Spor U14 Kız Takımımız Tekirdağ’ın şampiyonu oldu. U16 Kız Takımı ise kendi kategorisinde Tekirdağ ikincisi oldu.

U14 Kız Takımımız 7-9 Şubat tarihlerinde Tekirdağ’da, U16 Kız Takımımız ise 21-23 Şubat tarihlerinde Kocaeli’de gerçekleştirilecek olan Marmara Bölge Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. – TEKİRDAĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu